Výzva dôchodcom: Oklamte Čecha ! (parodie)

Po videoklipu "Přemluv bábu" s Marthou Issovou a Jirkou Mádlem, vzniklo několik parodií - "Tahle země není pro starý" s Jiřinou Šiklovou a Ondrou Liškou, "Zabij bábu!" s Jankem Rubešem a Čeňkem Stýblem (streamové přezdívky) a "Přemluv bábu, dědka nech bejt" (postava neznámá) vzniklo další video, tentokrát zahraniční.

U videa se nachází UPOZORNENIE: Video obsahuje materiál, ktorý môže uraziť dôchodcov, Čechov, jazykových puritánov a Deanu Jakubiskovú.

**************************************************************************

Mě osobně příjde tato parodie ze Slovenska nejvíce vydařená. Sice je tam několik much, ale nikdo není dokonalý aneb Slováci jsou stále bratři jak se patří / Slováci sú stále bratia ako sa patrí . . .

**************************************************************************

Jinak na konci klipu je, že video vzniklo ve spolupráci se "Spolkom česko-slovenskej vzájomnosti". Nejpravděpodobněji jde taktéž o parodii, protože o tomhle spolku není nikde ani zmínka, narozdíl od Slovensko-českého klubu - http://www.czsk.net

**************************************************************************

Text, který je tučně zvýrazněný modrou barvou, je klikací.

Zobrazeno 1532×

Komentáře

Tofl

O videu jsem se dozvěděl z tohoto článku:<br />
<a href="http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/199193-oklamte-cecha-vyzyva-slovenske-duchodce-parodie-na-klip-madla-a-issove.html" target="_blank">http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/199193-oklamte-cecha-vyzyva-slovenske-duchodce-parodie-na-klip-madla-a-issove.html</a>

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková