Je v Čechách opravdu tak málo akcí ?

9. 9. 2011 18:34
Rubrika: Aktuality | Štítky: akce , pozvánky , všehochuť , jentak , postřehy

http://www.signaly.cz/assets/images/artwork-group.png

Když si občas kliknu na Přehled akcí tady na signálech, tak si nejen já ale určitě i někdo další všimne mapky s rozmístěním pozvánek a řekne si, že na Moravě to žije.

Kdo ví čím to bude, jestli jsou na tom Čechy opravdu po kulturní stránce slabší než Morava a Slezsko nebo se jen zapomínají vkládat pozvánky na signály. Každopádně se můžete podívat sami, že v Čechách je těch pozvánek na akce mnohem méně (kromě Prahy, severních a východních Čech) než na Moravě a ve Slezsku.

Proto bych vás všechny, kdo máte možnost a víte o nějaké zajímavé akci (sportovní, duchovní, společenské, kulturní, vzdělávací, pobytové), která se u vás či blízkém okolí koná, rád povzbudil k tomu, aby jste o ní dali vědět a třeba vytvořili pozvánku tady na signálech.

Určitě se najdou zájemci, kteří o dané akci neví, ale moc rádi by jí navštívili.

Pokud by z vás někdo nějakou pozvánku chtěl udělat a neví jak na to, tak může kontaktovat kohokoli z redakce akcí a my mu rádi poradíme či pomůžeme jak na to.

Bylo by hezké, kdyby pozvánky na signálech byli rovnoměrné po celé ČR a byl širší výběr . . .

Mějte se a třeba se někdy na nějaké akci potkáme ;-)

http://www.navstevapapeze.cz/_d/signaly-2.png

(obrázky a vše modře označené, je klikací)

Zobrazeno 1243×

Komentáře

Mioan

Podle mě to bude hlavně tím, že větší část uživatelú bude právě z Moravy nebo ze Slezka a proto aj víc akcí. No bylo by zajímavé vidět nějaké statistiky. ;-)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková