Jak zahnat únavu

17. 3. 2008 13:19
Rubrika: Aktuality

Tak jsem přišel na to jak zahnat únavu. několik dní a týdnů na zpět, jsem byl strašně moc unavený a nevěděl jsem proč. Nic se mi nechtělo dělat a většinou jsem byl zkroušený a tak jsem hodně spal.  Pak mě napadla jedna věc, kterou používal i věhlasný doktor a zakladatel Lázní Jeseník Vincenc Priessnitz. Byla to léčba prací. Je pravda, že už několikrát jsem měl možnost tuhle metodu použít a používám jí když jsem na nějaké víkendové akci s HB. Tak jsem to šel zkusit. Šel jsem naštípat dříví a ostříhat stromky kolem našeho domu a co se nestalo. Únava byla pryč a já se cítil čilejší. Proč mě nenapdlo to udělat už dříve?

Je zajímavé, co práce a pobyt na čerstvém vzduchu dokáže. VincencPriessnitz měl dobré a účiné metody. A to člověk nemusí použít mokré zábaly , jak je používal Vincenc P.

Z toho všeho mi vyplívá, že pokud budete unaveni a nebudete mít sílu, zkuste jít na čerství vzduch a pracovat. Nemusí to být zrovna nějaká těžká práce aby jste neskončily potom na 14 dní v posteli.  Všeho s mírou. Doporučuji k práci, když budete mít žízeň, dát si čistou pramenitou vodu - nebo jinou vodu kterou máte k dispozici (např. minerálka) místo nějakých jiných nápojů.

Pokud by někdo zkusil tuhle metodu na zahnání únavy, nechť o tom podá zprávu zde pod článkem :) 

Zobrazeno 2258×

Komentáře

archiStrata

Pěkný a inspirující článek. Dělání, dělání, to nám úsměv zachrání! :)

KopretinaObecná

Mne z únavy vyléčily ty drobné chybičky v Tvém textu... vyplívá - plynout je ve vyjmenovaných slovech; čerství - jako mladý - tzn. patří tam ypsilon; neskončily - pokud neoslovuješ jen děvčata...
Ale jinak celkem dobrý :)

Tofl

To jsem tam dal schválně, jestli si toho někdo všimne, protože zjišťuji kdo je jak všímavý, když si někdo čte jakýkoli blog :)
Jinak jsi první kdo si toho všimla...

KopretinaObecná

Jen jestli to nejsou jen takové řeči :)) No, tak Ti tedy budu věřit..:))) A ta hrubka v názvu blogu je taky průzkum všímavosti? :)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková